Ofiara bezmyślności ludzi- szczeniak

Ktoś myślał, że jest cwany bo porzucił szczeniaki przy tylnym ogrodzeniu. Pieski najprawdopodobniej były w tym worku i pudełku... Na swoje NIESZCZĘŚCIE wydostały się zanim ktoś je zobaczył. 

Psiaki podeszły pod ogrodzenie naszej sąsiadki, która na wieczór wypuszcza swojego psa z kojca. Ukryły się we wnęce między jej siatką a naszym płotem. Nie chciały wyjść więc jeden z wolontariuszy postanowił przeskoczyć ogrodzenie żeby się do nich dostać. Psiaki wycofały się lekko w tył... To był MOMENT. Przez niewielką szczelinę pies sąsiadki chwycił malucha zębami i wciągnął na posesję. Nawet nie wiedzieliśmy, że ten pies tam jest i czeka w rogu. Było zbyt ciemno...Zapadła kompletna cisza. Szczenię nawet nie pisnęło. Znaleźliśmy tylko jego martwe ciałko, widocznie pies szarpnął go tak mocno, że skręcił mu od razu kark....

Na usta cisną tam się różne PRZEKLEŃSTWA!!! Bo WYSTERYLIZOWAĆ nie łaska, UŚPIĆ po urodzeniu póki miot ślepy też nie bo to MORDERSTWO! Ale porzucić w worku i pozwolić zginąć im w tak tragiczny sposób w jaki stało się to niedawno to już można tak?! 

Człowieku, który to zrobiłeś! Masz na sumieniu JEDNO, NIEWINNE STWORZENIE, MAŁEGO CUDOWNEGO SZCZENIAKA, KTÓRY ZOSTAŁ POZBAWIONY ŻYCIA W TAK BRUTALNY SPOSÓB!!!! Nie winimy psa sąsiadki, bo zwierzęta nie kierują się tak jak my rozumem (chociaż ten co szczenięta porzucił rozumu miał niewiele) tylko instynktem, nie wiemy dlaczego pies tak agresywnie zareagował na szczeniaka, ALE GDYBY TEN ZWYRODNIALEC ICH NIE WYRZUCIŁ, DO NICZEGO BY NIE DOSZŁO!

Postanowiliśmy nie publikować zdjęć martwego szczeniaka, gdyż byłyby one zbyt drastyczne. 

A DO WAS WSZYSTKICH ALARMUJEMY!!!!!

STERYLIZACJA TO JEDYNE ROZWIĄZANIE PROBLEMU NIECHCIANYCH I PORZUCANYCH SZCZENIĄT!!!!! NIE MA ŻE SUKA ŁADNA, MA "DOBRE GENY" BO O GENACH POJĘCIA ZIELONEGO NIE MACIE, NIE MA ŻE SĄ JUŻ CHĘTNI NA PIESKI. JAK SĄ CHĘTNI TO NIECH JADA DO FUNDACJI CZY SCHRONISKA I ADOPTUJĄ! NIE PRZYCZYNIAJ SIĘ DO TAKICH SYTUACJI POPRZEZ LEKKOMYŚLNE ROZMNAŻANIE SWOICH PSÓW!